Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (4)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Кіщук В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
Категорія:    
1.

Котов А. Г. 
До введення у Державну Фармакопею України монографії "Алтеї корені" / А. Г. Котов, Е. Е. Котова, Н. І. Тихоненко, В. М. Кіщук, Т. М. Тихоненко // Фармаком. - 2008. - № 3. - С. 5-10. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.7/9 + Р28я27

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68462 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Кіщук В. В. 
Клініко-імунологічні підходи до оцінки функціонального стану піднебінних мигдаликів для діагностики та лікування хворих на хронічний тонзиліт : Автореф. дис... д-ра мед. наук : 14.01.19 / В. В. Кіщук; АМН України. Ін-т отоларингології ім. О.С.Коломійченка. - К., 2001. - 32 c. - укp.

Розроблено імунодіагностичний алгоритм стану піднебінних мигдаликів і системи імунітету у хворих на хронічний тонзиліт. На підставі вивчення показників місцевого та системного імунітету, факторів неспецифічної резистентності за різних форм даного захворювання визначено імунодіагностичну значимість тестів, що найбільш точно та повно відображають стан імунітету та факторів імунопатологічної спрямованості у разі хронічного тонзиліту. За наявності супутніх захворювань (запально-алергічні різної локалізації) у хворих на хронічний тонзиліт найбільш характерними є рівень антистрептолізину-О та наявність антитіл до лімфоцитів мигдаликів. Встановлено, що найбільш ефективними для стимуляції піднебінних мигдаликів є комбінований вплив ПЕМП і полімікробний лізат IRS-19. Стимуляція мигдаликів хворих на хронічний декомпенсований тонзиліт призводить до активізації клітин мигдаликів у 69,5 % спостережень. Доведено, що у 30 % хворих декомпенсованою формою хронічного тонзиліту під час проведення стимулювальних впливів на мигдалики відбувається відновлення основних показників системного імунітету до рівня, що визначався в осіб у контрольній групі. Проведено широкоплановий аналіз скарг та об'єктивних клінічних ознак хронічного тонзиліту на сучасному етапі. Проаналізовано кореляційні взаємини наявності чи недостатності тканини мигдаликів у хворих на запально-алергічні та онкологічні захворювання різної локалізації. Створено клініко-імунологічні засади для розробки класифікації хронічних запальних процесів у мигдаликах на імуно-функціональній основі. Розроблений комплекс клініко-імунологічних підходів здатний істотно підвищити ефективність

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р682.540.116-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА320795 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Мельников О. Ф. 
Роль імунодіагностики у підвищенні ефективності лікування хворих на хронічний тонзиліт / О. Ф. Мельников, Д. І. Заболотний, В. В. Кіщук // Буков. мед. вісн.. - 2001. - 5, № 2. - С. 115-118. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Проведено імунодіагностику функціонального стану піднебінних мигдаликів у хворих на хронічний тонзиліт з метою вибору стратегії лікування. Основним був тест на збільшення рівня секреторного IgA у слині хворих після стимуляції перемінним електромагнітним полем у поєднанні з застосуванням полімікробного лізату (ІК.819). Близько 60 % хворих на декомпенсовану форму хронічного тонзиліту здатні позитивно реагувати на стимуляцію та демонструвати у подальшому більш стійкий ефект від консервативного лікування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р682.540.116-43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Мєльніков О. Ф. 
Вивчення рівня імуноцитів, що містяь IG та імуноглобулінів в мигдаликах хворих на хронічний тонзиліт при місцевій специфічній та неспецифічній стимуляції / О. Ф. Мєльніков, Д. І. Заболотний, В. В. Кіщук // Вісн. Вінниц. держ. мед. ун-ту. - 2000. - 4, № 1. - С. 135-136. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Досліджено вміст імуноглобулінпродукуючих лімфоцитів у мигдаликах хворих на хронічний декомпенсований тонзиліт та рівень імуноглобулінів класів M, G, A у лізатах клітин мигдаликів під час локальної неспецифічної (магнітне поле низької частоти) та специфічної (IRS-19) стимуляції та без неї. Встановлено: у значної частини хворих даної категорії посилюється антитілосинтез у мигдаликах, особливо виражений у процесі сумісної локальної стимуляції, що розглянуто як наявність вираженого "залишкового імунофункціонального резерву" в мигдаликах за декомпенсованої форми хронічного тонзиліту та може слугувати діагностичним тестом для визначення стратегії лікування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.709.2-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15922 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Етіологічна структура тонзилофарингіту у дітей, хворих на інфекційний мононуклеоз / В. В. Кіщук, В. П. Ковальчук, І. І. Незгода, C. В. Бобрук // Журн. вуш., нос. і горл. хвороб. - 2013. - № 2. - С. 31-35. - укp.

Наведено результати бактеріологічного вивчення слизової оболонки фарингеальної зони у дітей, хворих на інфекційний мононуклеоз. Проаналізовано видовий склад мікробіоценозів, вивчено чутливість виділенних штамів мікроорганізмів до протимікробних препаратів.

Приведены результаты бактериологического исследования слизистой оболочки фарингеальной зоны у детей, больных инфекционным мононуклеозом. Проанализирован видовой состав микробиоценозов, изучена чувствительность выделенных штаммов микроорганизмов к противомикробным препаратам.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.682.5-1 + Р733.514.35

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж20806 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Заболотний Д. І. 
Методика хірургічного лікування хворих у гострому періоді черепно-мозкової травми фронтобазальної локалізації / Д. І. Заболотний, В. В. Кіщук, О Д. Бондарчук, І. В. Дмитренко, К А. Лобко, А. І. Барциховський // Журн. вуш., нос. і горл. хвороб. - 2013. - № 6. - С. 80-83. - укp.

Зазначено, що у 24-х хворих у гострому періоді черепно-мозкової травми з пошкодженням стінок лобних пазух, у 7-ми з яких була назальна лікворея, проведено хірургічне лікування за запропонованим автором методом. Дослідження встановило, що застосуванням цієї методики хірургічного втручання з одномоментною реконструкцією стінок лобних пазух досягається стійка ремісія та зменшується кількість ліжко-днів, прискорюється одужання пацієнтів.

Отмечено, что у 24-х больных в остром периоде черепно-мозговой травмы с повреждением стенок лобных пазух, у 7-ми из которых была назальная ликворея, проведено хирургическое лечение по предложенному автором методу. Исследование установило, что при применение данной методики хирургического вмешательства с одномоментной реконструкцией стенок лобных пазух достигается стойкая ремиссия и уменьшается количество койко-дней, ускоряется выздоровление пациентов.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р638.77-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж20806 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Остеома лобної пазухи гігантських розмірів з деформацією лицевого склелету / В. В. Кіщук, І. В. Дмитренко, О. Д. Бондарчук, К. А. Лобко, О. С. Жижкіна // Журн. вуш., нос. і горл. хвороб. - 2015. - № 2. - С. 76-80. - укp.

В даному спостереженні у пацієнта мала місце неверифікована, величезних розмірів остеома в лівій лобній пазусі з деструкцією її передньої стінки і грубою деформацією лицевого скелету у вигляді масивного виросту над лівою надбрівною дугою. Після проведення передопераціонної підготовки було проведено операція під загальним знеболенням: лівобічна фронтотомія з видаленням остеом лівої лобної пазухи і облітерацією пазухи аутотрансплантатом + біокомпозит «Синтекість». Під час операції визначено витончення передньої стінки лівої лобної пазухи. Спроба видалити остеому, яка вільно лежала в пазусі і покривалася спереду тонкою кістковою пластинкою, за допомогою підвивихування виявилася невдалою. Довелося розширити операційний отвір до необхідних розмірів, щоб видалення остеоми стало можливим. У пазусі виявлено три новоутворення, щільно прилягаючих один до одного. Використання комбінованого методу із застосуванням біокомпозиту «Синтекість» та аутокістки для облітерації лобних пазух дає можливість досягти кращого лікувального і косметичного ефекту.

В данном наблюдении у пациента имеет место неверифицированная, огромных размеров остеома в левой лобной пазухе с деструкцией ее передней стенки и грубой деформацией лицевого скелета в виде массивного выроста над левой надбровной дугой. После проведения предоперационной подготовки была проведена операция под общим обезболиванием: левосторонняя фронтотомия с удалением остеом левой лобной пазухи и облитерацией пазухи аутотрансплантатом + биокомпозит «Синтекость». Во время операции установлено истончение передней стенки левой лобной пазухи. Попытка удалить остеому, свободно лежала на руках и покрывалась спереди тонкой костной пластинкой, с помощью подвывиха оказалась неудачной. Пришлось расширить операционное отверстие до необходимых размеров, чтобы удаление остеомы стало возможным. В пазухе обнаружены три новообразования, плотно прилегающих друг к другу. Использование комбинированного метода с применением биокомпозита «Синтекость» и аутокости для облитерации лобных пазух позволяет достичь лучшего лечебного и косметического эффекта.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.101 + Р569.481.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж20806 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Кіщук В. В. 
Можливості консервативної терапії при захворюваннях глоткового мигдалика / В. В. Кіщук, К. А. Лобко // Журн. вуш., нос. і горл. хвороб. - 2015. - № 3. - С. 78-80. - укp.

Розглянуто основні причини розвитку гіпертрофії глоткового мигдаліка та хронічного аденоїдіту у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Серед яких саме: рецидивуючі вірусні та бактеріальні інфекції, алергічні захворювання, супутня патологія імунної системи, нервової та ендокринної систем, порушення обміну речовин, шкідливий вплив факторів навколишнього середовища та кліматичних умов. Також розглянуто найбільш перспективні напрями в терапії даної патології, серед яких - використання гомеопатичних препаратів, перевага яких полягає в нормалізації нейроендокринних порушень та імунологічного дисбалансу на рівні всього організму, безпечність використання.

Рассмотрены основные причины развития гипертрофии глоточной мигдалины и хронического аденоидита у детей дошкольного и младшего школьного возраста. Среди которых именно: рецидивирующие вирусные и бактериальные инфекции, аллергические заболевания, сопутствующая патология иммунной системы, нервной и эндокринной систем, нарушения обмена веществ, вредное воздействие факторов окружающей среды и климатических условий. Также рассмотрены наиболее перспективные направления в терапии данной патологии, среди которых - использование гомеопатических препаратов, преимущество которых заключается в нормализации нейроэндокринных нарушений и иммунологического дисбаланса на уровне всего организма, безопасность использования.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.682.54-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж20806 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Хвороби ЛОР-органів у дітей, хворих на цукровий діабет 1-го типу : [монографія] / А. А. Лайко, Ю. В. Гавриленко, О. Ф. Мельников, Г. І. Гарюк, В. В. Кіщук, Л. М. Руденко, Т. М. Осадча, І. В. Березнюк, Л. А. Шух; Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика. - Вінниця : Твори, 2020. - 169 c. - Бібліогр.: с. 143-169 - укp.

Розглянуто хвороби ЛОР-органів у дітей, хворих на цукровий діабет 1-го типу. Зазначено, що серед захворюваності верхніх дихальних шляхів у цього контингенту хворих дітей понад 70 % припадає на патологію лімфоаденоїдного глоткового кільця. Актуальність проблеми хронічного тонзиліту обумовлена не тільки високою поширеністю, але й здатністю провокувати асоційовану патологію інших органів і систем організму. Звернено особливу увагу на підвишення якості ранньої діагностики шляхом клініко-лабораторних досліджень і розробки ефективних методів консервативного та хірургічного лікування, спрямованого на зменшення поліпрагмазії та зберігання лімфаденоїдного апарату глотки. Зауважено, що основою монографії є багаторічний досвід наукової розробки авторів з цієї проблеми, а також систематизовані дані літератури.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.68 + Р733.415.160.23

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА857359 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського